Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Клінічна біохімія

Автоматичний біохімічний аналізатор HUMASTAR 300

humastar300.jpgHUMASTAR 300 це сучасний, потужний, універсальній та економний аналізатор вільного доступу. Автоматичний аналізатор HUMASTAR 300 є високоточним приладом «відкритого» типу. Прилад виготовлено на базі найновітніших технологій. Даний аналізатор є потужним інструментом для виконання біохімічних досліджень на сучасному рівні в лабораторіях будь-якого розміру.

Пропускна здатність до 300 хімічних тестів за годину.

Не потребує одноразових витратних матеріалів.

Функція «цитового» дослідження доступна в будь-який час.

Зручне для користувача програмне забезпечення.

Автоматичний біохімічний аналізатор HUMASTAR 180

humastar180.jpgHUMASTAR 180 це аналізатор середньої потужності розрахований на потоки до 120 зразків на день. Прилад має унікальну фотометричну систему, що має найдовший серед аналогів час роботи. Автоматичний аналізатор HUMASTAR 180 є «відкритою» системою.

Прилад виконує всі сучасні типи методик і може працювати з усіма типами зразків.

Виконання до 180 тестів протягом години.

Сучасне програмне забезпечення на базі Windows.

Використовуються унікальні технології та розробки.

 
Напівавтоматичний біохімічний аналізатор HUMALYZER 3000

humalyzer3000.jpgHUMALYZER 3000 це сучасний, універсальній та економний напівавтоматичний аналізатор «відкритого» типу. Аналізатор HUMALYZER 3000 є високоточним приладом, що створено на основі попередньої моделі HUMALYZER 2000. Прилад доповнено та модернізовано відповідно до потреб сучасних лабораторій. Це обладнання є універсальним інструментом для лабораторій з добовим потоком до 80 зразків. Прилад розраховано для цілодобового використання

Використання протягом 24 годин на добу.

Має розширену програму Контроля Якості

Зручне для користувача програмне забезпечення.

Пропускна здатність до 500 вимірювань за годину.

 
Напівавтоматичний біохімічний аналізатор HUMALYZER 2000

humalyzer2000.jpgHUMALYZER 2000 це добре відомий на Україні напівавтоматичний аналізатор середньої потужності. Ця модель перевірена часом, оскільки постачається на Україну більше 6 років. Всі встановлені за цей час аналізатори надійно працюють в бюджетних установах, витримуючи в деяких з них навантаження до 100 зразків на день.

Незважаючи на появу більш сучасної моделі, HUMALYZER 2000 постійно модернізується та претендує на статус найнадійнішого та найпопулярнішого напівавтоматичного аналізатора у світі.

9 років успішної експлуатації

Русифіковане програмне забезпечення.

Має термоблок - обов'язковий для дослідження ферментів

 
Напівавтоматичний біохімічний аналізатор HUMALYZER Junior

humalyzer_junior.jpgHUMALYZER Junior це біохімічний аналізатор невеликої пропускної здатності. Даний прилад раціонально використовувати в невеликих спеціалізованих лабораторіях, наприклад, при відділеннях реанімації або хірургії. Рекомендуємо використовувати обладнання як додаткове при автоматичному аналізаторі.

Управління приладом 4 кнопками.

Максимально спрощене програмне забезпечення.
Має термоблок - обов'язковий для дослідження ферментів