Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Полімеразно ланцюгова реакція ПЛР

Термоциклер T-personal

t_personal.jpgT-personal - компактний термоциклер (ампліфікатор) з максимальною потужністю.Висока швикість нагріву/охолождення 3 оC/3оC на секунду. Температурний діапазон -3 оC ...+99,9 оC. Просте програмування, дружній інтерфейс, 1000 програм. Кришка, що нагрівається по технології Smart Lid з контролем закривання. Три взаємозамінних блоки різного формату. Комбінований блок для пробірок 0,2 мл та 0,5 мл.

 

 

Термоциклер Т1

T1.jpgТермоциклер Т1 - універсальний прилад для багатократного копіювання (ампліфікації) певних ділянок ДНК в процесі повторюючихся температурних циклів. Нова розробка компанії BIOMETRA при конструюванні блоку дозволила здійснювати його рівномірний нагрів. У блоці використано срібло з позолоченим покриттям, що дозволяє значно збільшити швидкісні можливості зміни температур і тим самим оптимізувати процес ампліфікації. Однорідна температура по всьому блоку в цілому визначає новий стандарт у роботі термоциклерів.

 

 

Термоциклер Т3

T3.jpgThermocycler Т3 - ідеальний термоциклер (ампліфікатор) для досліджень й повсякденних експериментів з трьома незалежними блоками. Висока продуктивність, широкі можливості (144 х 0,2 мл). 3 формата блоків, включаючи зручний Combi-блок. 3 незалежних кришки, що нагрівається по технології Smart Lid з контролем закривання. Просте програмування. Великий дисплей, контрастне зображення, по 100 програм для кожного блока. Компактний розмір прилада 30х38х19 см.

 

Система обліку інформації BioDocAnalyze

BioDocAnalyze.jpgBioDocAnalyze - система кількісної оцінки ДНК/РНК-фрагментів в агарозному гелі, яка об'єднує відеозйомку, відеозапис і комп'ютерну обробку результатів. Актуальна на сьогодні задача швидкої (протягом кількох хвилин) оцінки зображення геля та повного кількісного аналізу ДНК/РНК-фрагментів легко вирішується з допомогою системи BioDocAnalyze.

BioDocAnalyze - модульна система, що легко може бути адаптована до індивідуальних потреб і навіть може бути вмонтована в уже існуючу комп'ютерну систему.

 

 

Eкстрактор нуклеїнових кислот - EasyMAG

EasyMAG.jpgEasyMAG - найпотужніший у світі автоматичний екстрактор нуклеїнових кислот. Технологія BOOM - швидка магнітна екстракція РНК/ДНК з різноманітних видів зразків. 1-24 зразки за робочий цикл. Універсальний протокол для дослідження багатьох різних зразків за 1 робочий цикл. Простий і надійний, займає мало місця на столі. Інтуїтивна програма користувача. Сенсорний екран інтерфейсу. Інструкції щодо подачі проб - на екрані.

 

 

Детектор ампліфікації EasyQ

EasyQ.jpgEasyQ - детектор ампліфікації методом NASBA. Ізотермічна реакція при 41°C. Кожна реакція здійснюється в окремій закритій пробірці. Вибіркова ампліфікація РНК на фоні високої концентрації ДНК. Висока чутливість (2-10 копій). Дуже швидка кінетика. Фактор ампліфікації >1014 за 60 хвилин. Миттєва пряма детекція ssРНК продукту.