Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Системи забору крові

ЗАКРИТІ СИСТЕМИ ЗАБОРУ ВЕНОЗНОЇ КРОВІ MONOVETTE®

Пропонуємо Вам закриті системи взяття венозної крові Monovette®, виробництва фірми SARSTEDT (Німеччина), найбільшого виробника одноразових пластикових виробів для медицини і лабораторних досліджень.

Закриті системи взяття венозної крові Monovette® являють собою нове покоління вакуумних шприцевих контейнерів з реактивами. Їх використання мають наступні переваги перед традиційними способами:

 • Повністю виключається контакт медперсоналу з кров'ю на всіх етапах взяття крові і її транспортування..

 • Виготовлені з міцного пластику, Monovette® дозволяють здійснити безпечну доставку крові на любу відстань, центрифугування до 8 тис. об/хв.

 • Завдяки наявності широкого спектру Monovette® із завчасно добавленими реагентами для різних видів аналізів (ЕДТА для гематології, цитрат натрію для коагулогії, активатор згортання для отримання сироватки), значно полегшується робота медсестер і лабораторії. Міжнародне кольорове маркування Monovette® попереджає їх неправильне використання.

 • Зменшується кількість помилкових аналізів, пов'язаних з неправильним взяттям проб крові і неправильним співвідношенням реагентів.

 • В залежності від стану вен пацієнта, можна використовувати вакуумний і шприцевий метод взяття крові. Ця особливість дуже важлива при слабких, схильних до тромбування венах пацієнтів (наприклад, у людей похилого віку, наркоманів і т.д), а також в педіатричній практиці - коли неможливо користуватися вакуумним способом. Цей же спосіб відбору крові рекомендується для роботи з «важким» типом вен.

 • На відміну від звичайних вакуумних систем, вакуум у Monovette® створюються безпосередньо перед взяттям крові.

 • Кришка що закручується попереджує «аерозольний ефект» при відкриванні.

Спеціальна голка до системи Monovette® має ряд переваг:

 • Гострий наконечник - мінімальне пошкодження тканини і мінімальне виділення тромбопластина.

 • Унікальна конструкція зрізу - проникає в тканину, здійснюючи розріз таким чином, що травма тканини мінімальна.

 • Унікальне покриття - забезпечує м'яке просування голки в тканинах з моменту проникнення до моменту виймання, відсутність передчасного згортання крові.

 • Більш високий комфорт і надійність - менше напруження для пацієнта, відсутність змін в крові, відсутність впливу на якість взятої крові, клітини крові проходять через голку без пошкодження.

В теперішній час система Monovette® широко використовується в різних медичних закладах України. Досвід їх використання не тільки підтверджує їх зручність, надійність і безпечність, але і показує економічну вигоду їх використання (підвищення достовірності лабораторних даних, зменшення повторного забору крові, викликаного гемолізом, відсутність затрат на обробку багаторазового посуду, економія часу медперсоналу і т.д.)

Окрім цього, ми можемо запропонувати різноманітні допоміжні вироби для роботи з Monovette®: джгути для взяття крові, спеціальні штативи, контейнери для використаних голок, пристосування для мазків та ін.

MONOVETTE® ШПРИЦЕВИЙ МЕТОД

1.jpg

 

1. Голка надівається на Monovette і закріплюється легким поворотом за годинниковою стрілкою. Далі проводиться пункція вени.

 

2.jpg

 

2.Повільно відтягуючи поршень, Monovette наповнюють кров'ю. Після заповнення кров'ю, Monovette відєднують від голки, після чого голку виймають з вени, а у випадку взяття декількох взірців крові, Monovette відєднують, голка залишається у вені і на неї надівається наступний Monovette. Поршень фіксується в кінцевому положенні (характерне клацання).

 

3.jpg

 

3. Після закінчення взяття крові, шток поршня відламують. Ви отримаєте транспортний контейнер з кров'ю і антикоагулянтом або готову пробірку для сепарації сироватки.

MONOVETTE® ВАКУУМНИЙ МЕТОД

4.jpg

 

1. Провести пункцію вени голкою. Завдяки захисній мембрані кров з голки не витікає.

 

5.jpg

 

2. Створити вакуум в Monovette. Для цього відвести поршень в кінцеве положення (до характерного клацання) і відламати.

 

6.jpg

 

3. Під'єднати Monovette до голки. Взяття крові здійснюється під дією вакууму. У випадку взяття декількох зразків крові, Monovette відєднують, при цьому закрита мембраною голка залишається у вені . Наступний Monovette під'єднується до голки для взяття другої проби.