Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Гормони / Анаболіки

Аналіз на гормони і виявлення анаболіків в харчових продуктах, таких як м'ясо або молоко запобігають потенційним ризикам для здоров'я споживачів. Компанія Біола пропонує тест-систем німецького виробника R-Біофарм для виявлення природних і синтетичних гормонів і анаболіків.

Визначення і використання гормонів в тваринництві

Гормони є ендогенними біохімічними месенджерами, які транспортуються через кровотік в цільові органи. До того ж природні статеві гормони, або синтетичні стероїди і бета-агоністи можуть бути використані в тваринництві, щоб поліпшити середній приріст ваги і співвідношення жиру до м'яса.

Ризик для споживача і навколишнього середовища

В результаті неправильного або незаконного використання анаболікі, залишки у харчових продуктах тваринного походження, таких як м'ясо або молоко несуть пряму загрозу для здоров'я споживачів. Крім того, введення гормональних активних речовин у поверхневі і грунтові води разом з гноєм може вплинути на водні екосистеми. Через питну воду і споживання риби, гормональні залишки також можуть знову увійти в харчовий ланцюг.

Нормативні правові акти

У Європейському союзі, використання гормонів і анаболічних стероїдів в якості стимуляторів росту в тваринництві повністю заборонені і залишки контролюються в рамках програм спостереження (Директиви 96/22 / EC 2008/97 / EC і 2003/74 / EC) , Проте, терапевтичне використання деяких гормонів для ветеринарних цілей допускається. На відміну від цього, в Україні гормони і анаболіки можуть законно використовуватися в якості відгодівлі, оскільки місцева влада оцінила їх використання в безризикових межах.

Тест-системи для аналізу гормонів в харчових продуктах

RIDASCREEN® ELISA тести забезпечують кількісний аналіз гормонів і анаболічних стероїдів і споріднених речовин за допомогою імунологічного антигену-антитіла реакції і аналізу за допомогою ELISA читачем і програмним забезпеченням RIDASOFT Win. Також можна провести аналіз на гормони в рослинах, виявити їх в продуктах харчування і все заради того, аби зберегти здоровя.