Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

RIDA®CUBE SCAN Кат. №.: ZRCS0546 / ZRCS0580

RIDA®CUBE SCAN – це фотометрична система, яка дозволяє проводити біохімічні тести, охоплюючи всі ферментні та колориметричні аналізи для виявлення органічних кислот (наприклад, молочної кислоти), цукрів (наприклад, глюкози) або інших компонентів їжі (наприклад, сульфіту). Принципи тестування та реагенти такі ж, як і для ручного тестування.

RIDA®CUBE SCAN — це система без доступу, яка дозволяє проводити послідовне одноразове тестування на виробництві або в невеликих лабораторіях. Кожен тестовий набір містить 32 тестових картриджа та одну RFID-картку. Усі дані, специфічні для тесту, зберігаються на цій RFID-картці, тому не потрібно вводити будь-які налаштування приладу чи налаштування тестової програми. Результати обчислюються автоматично та відображаються на екрані. Їх можна експортувати на персональний комп’ютер або в систему управління лабораторною інформацією (LIMS).
Доступні два аналізатори з різними комбінаціями довжин хвиль:340 нм завжди на місці, у поєднанні з другою довжиною хвилі відповідно на 546 або 580 нм. Комбінація різних інструментів дозволяє збільшити пропускну здатність і охопити всі довжини хвиль для майбутнього портфоліо тест-наборів. У комплект аналізатора входить прилад і планшетний ПК. Планшетний ПК також можна придбати окремо, якщо він зламаний або втрачений.

RIDA®CUBE SCAN сумісний з такими ферментативними аналізами:
-Етанол RIDA®CUBE
-RIDA®CUBE SO2-Total
-RIDA®CUBE вільний
-SO2 RIDA®CUBE D/L-Молочна кислота
-RIDA®CUBE D-глюкоза
-RIDA®CUBE Сахароза / D-глюкоза / D-фруктоза
-RIDA®CUBE D-глюкоза / D-фруктоза
-RIDA®CUBE Сахароза / D-глюкоза
-RIDA®CUBE Лактоза / D-галактоза
-RIDA®CUBE L-яблучна кислота
-RIDA®CUBE RIDA®CUBE L-молочна кислота
-RIDA®CUBE D-галактоза
-RIDA®CUBE Лактоза / D-глюкоза
-RIDA®CUBE Аміак

Особливості:
-Технологія RFID: попередньо встановлена ​​калібрувальна крива, номер партії та термін придатності, кількість тестів, що залишилися. -Інтерфейс планшетного ПК: додаток на базі Android, оновлення доступні через Інтернет, USB-з’єднання, швидкий введення даних, можливість зворотного зв’язку для усунення несправностей, передача даних на принтер хоста.
-Не потребує технічного обслуговування: повністю автоматизована система, але без пристрою для піпетування, закриті тест-картриджі, інтегрована самоперевірка контролю якості.
-Підключення: підключення до ПК, HIS або LIM через USB.
-Технічні характеристики: Вага 2,4 кг, розміри 16 x 13 x 14,5 см, CE-com

Відеопрезентація
https://youtu.be/Fe24Z8-so34