Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Аналіз продуктів харчування та кормів

Оцінка продуктів харчування відіграє важливу роль в контролі якості виробництва продуктів харчування. Харчові тест-набори аналіз зробить тестування їжі ефективним і дієвим. R-Біофарм має 20-річний досвід в області розробки, комерціалізації тест-наборів для аналізу харчових продуктів ( меду, молока) і аналізу кормів (зерна). На підставі імунологічних, а також молекулярно-біологічних технологій, Біола пропонує методи випробувань для аналізу:

  • Мікотоксини;
  • Гормони;
  • Антибіотики;
  • генетично модифікованих організмів (ГМО);
  • матеріальний ризик;
  • харчові алергени;
  • мікроорганізми.

Аналіз молока та меду є найпоширенішими в Україні. За рахунок того що Україна великий постачальник сільсько-господарської продукції, часто доводиться давати гігієнічну оцінку якості харчових продуктів та санітарну оцінку якості продуктів. Тестові набори для контролю якості кормів R-Біофарм використовуються у всьому світі для контролю якості у всьому ланцюзі виробництва харчових продуктів, з сирого матеріалу та моніторингу до кінця тестування продукту. Тестування продуктів харчування лабораторіями в промисловості, а також комерційні випробування лабораторій і офіційні лабораторії контролю визнали цінність використання тест-наборів для контролю якості. Формати випробувань варіюються від простого у використанні, для отримання експрес-аналізів, тест-наборами для бічного потоку мікротитраційними планшетами, ферментативний біоаналіза, імуноафінних колонок і в реальному часі наборів ПЛР. Пропонуємо автоматизовані рішення для багатьох форматів з наших тестових наборів. Наша мета, постійно розробляти швидкі, зручні і точні тест-набори для харчової та кормової промисловості.

Наші продукти засновані на твердих і перевірених технологіях. Використання інноваційних програм дозволяє забезпечити надійні аналітичні методи для промислових і офіційних лабораторій. Тест-набори допоможуть вам перевіряти їжу, щоб бути здоровими і вільними від забруднень. Є можливість провести аналіз маркування харчових продуктів, оцінка якості меду та молока, як ми згадували, важлива в Україні. Забезпечення якості харчових продуктів і кормів, аналізу зерна допомагає підприємствам зайняти важливе місце на ринку. Для забезпечення якості R-Біофарм співпрацює з Оррі - провідного акредитованого постачальника перевірки кваліфікації. Біола – офіційний представник в Україні, пропонує оцінку якості в областях харчових продуктів і перевірці кормів. Дізнайтеся більше на сайті або замовте професійну гігієнічну оцінку якості молока та молочних продуктів. Хороша практика по експлуатації систем оцінки якості підійде як для початківців, так і для просунутих аналітиків. Щоб поліпшити якість проведеного аналізу, інструкції допоможуть встановити розумні рамки і умови використання, які повинні бути виконані для досягнення максимально можливої ​​продуктивності при використанні тестових наборів.