Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Трихотецени

 

Загальна інформація про тестування трихотецину

Трихотецени - це дуже велика сім'я хімічно пов'язаних мікотоксинів, вироблених у таких формах, як Fusarium, Trichoderma, Trichothecium та інші. Трихотецени поділяються на дві групи:

  1. Макроциклічні
  2. Немакроциклічні.

Т-2 знаходиться в немакроциклічній групі, ця група також підрозділяється на трихотецени типу А і тип B. Трихотецени типу А включає компоненти мікотоксину Т-2, НТ-2, Неозаланіол і ДАС, трихотецена типу Б включають ДОН, 3ацетил і 15 ацетил-ДОН, ніваленол і Фузаренон-Х.

Вважається, що кукурудза, пшениця, ячмінь, овес, рис, жито та інші культури містять трихотецин. В природньому середовищі зустрічаються в Азії, Африці, Південній Америці, Європі та Північній Америці. Природні вміст коливаються на рівні від майже нуля до 10 ppm, за деякими винятками рівень вмісту 15-40 ppm. Виділення токсинів найактивніше з підвищеною вологістю та температурою 6-24 ° С.

Основною токсичною ознакою трихотеценів є те, що вони пригнічують синтез білка. Він впливає на активність розділяючих клітин, таких як ті, що живуть в шлунково-кишковому тракті, на шкірі, та на лімфоїдні і еритроїдні клітини. Вплив на тварин включає в себе:

  • зниження ваги або погане збільшення маси тіла;
  • кров'яну діарею;
  • некроз шкіри або пошкодження клюва;
  • зменшення виробництва (збільшення маси тіла, яйця, молоко та ін.).

Для видів птиці Трихотецени типу А є більш токсичними, ніж трихотецени типу В.

Трихотеценові тест-системи від R-Biopharm

Завдяки відносно великій кількості різних структур, загальні методи аналізу трихотеценів - це методи ГК або LC-MS. Для цього ми пропонуємо різноманітні засоби очищення, а також стандарти та еталонні матеріали.

Для окремих трихотеценів, таких як токсин DON та T-2, ми пропонуємо спеціальні тест-системи.