Продукція
Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Загальний скринінг

 

Поліпшення скринінгу залишків антимікробних препартів у харчових продуктах з допомогою DSM Premi®Тесту

Проблеми

Питання, що стосуються безпеки та надійності харчових продуктів, продовжують стояти на порядку денному, зважаючи на занепокоєння впродовж харчового ланцюга. ГЕ ВРХ та сальмонела залишаються в пам'яті європейських фермерів, обробників та урядів, а також, звичайно, споживачів. Регулятивні положення в Європі продовжують посилюватись з метою забезпечення більшого рівня впевненості у якості та безпеці. Незважаючи на це, проблеми все ще з'являються.

Не так давно, як минулого року ми стали свідками кількох побоювань щодо забруднення як у нашій країні, так і по всьому європейському ринку - особливо, в яєчному, курячому та рибному (креветковому) секторах. Водночас, скринінг та маркування імпортних продуктів у європейських країнах залишається суперечливим питанням. При виникненні подібних випадків по всьому світу очевидною є потреба у пильності та строгому моніторингу.

Також залишаються проблеми з використання медикаментів, які дають сільськогосподарським тваринам, як би вони не прописувались. Є багато документальних свідчень, що це може призвести до залишків у м'ясі та потрухах. Зростаюче занепокоєння щодо споживання цих залишків викликало потребу у надійних та швидких тестах само-моніторингу, для забезпечення, що лише найбезпечніші продукти включаються до харчового ланцюга.

Чи існує просте рішення?

Випереджуючи ці вимоги, компанія DSM розробила Premi®Тест, швидкий скринінг-тест на залишки антибіотиків, що визначає антимікробні речовини у свіжому м'ясі, рибі, яйцях, нирках, сечі та кормах. Будучи швидким, легким у використанні та економічним методом, Premi®Тест може зараз відігравати провідну роль у забезпеченні якості харчових поставок.

Використовуючи Premi®Тест, ви значною мірою покращуєте ваш скринінг харчових продуктів на місці, і ви можете запевнити ваших партнерів з роздрібної торгівлі, що ви активно застосовуєте найвищі стандарти якості, гарантуючи якість ваших продуктів та підвищуючи впевненість споживачів та роздрібних торговців.

Коли Premi®Тест нагріти при температурі 64ºC, спори у агарному середовищі почнуть рости. У випадку відсутності інгібуючих речовин, пророслі спори будуть розмножуватись з утворенням кислоти. Це видно за зміною кольору індикатора з пурпурного на жовтий. У випадку наявності антибактеріальних сполук вище межі визначення тесту ріст не відбуватиметься, і колір залишиться пурпурним.

Надійний скринінг поголів'я худоби

Premi®Тест також можна використовувати для тестування сечі тварин. Це дає фермерам, твариноводам та ветеринарам швидкий та недорогий метод надійного скринінгу поголів'я худоби перед відправкою на бойню.

Даючи можливість фермерам проводити ці важливі перевірки якості на живих тваринах, на додаток до тесту, що проводиться на м'ясі на пізнішому етапі; компанія DSM пропонує для галузі ефективний інструмент для гарантування якості м'яса впродовж ланцюга поставок. Фермери не мусять чекати, поки цінна тварина є мертвою, перш ніж дізнатись, чи м'ясо відповідає стандарту - вони можуть протестувати їх поголів'я в будь-який час, самостійно на фермерському господарстві. Окрім цього, ветеринари, які проводять інспекції якості для урядових установ, можуть просто зібрати зразки сечі з фермерських господарств та проводити саме тестування на своїй базі, заощаджуючи час та кошти.

Запроваджуючи тестування на антибіотики для тваринних кормів

Окрім цього, компанія DSM нещодавно запровадила Premi®Тест для тваринних кормів для птиці та свиней. Тобто корм можна тестувати на антимікробні речовини перш, ніж давати худобі.

У тесті застосовується такий самий тип ампул, що на даний час використовується з Premi®Тестом у м'ясній та рибній галузях. Запровадження тестування на антибіотики на стадію тваринних кормів - це важливий крок до забезпечення якості харчового ланцюга.

Швидший, легший у використанні та чіткіший

Premi®Тест - набагато швидший, ніж існуючі тестові методи: традиційні тести на залишки антибіотиків потребують нічної інкубації, в той час як Premi®Тест дає вам надійний результатменше, ніж за чотири години.

Щоб допомогти користувачу оцінити результати Premi®Тесту, компанія DSM розробилаPremi®Scan, автоматичну систему для об'єктивного визначення кольору Premi®Тесту. Програма Premi®Scan міститься на диску CD-ROM, а результати записуються автоматично. Premi®Тест та Premi®Scan можна використовувати на місці, інтегрованими у системи забезпечення якості. Жоден з них не потребує інвестування, окрім тесту та компакт-диску. Premi®Тест та Premi®Scan легкі у використанні: немає необхідності у навчанні для спеціалістів, результати чіткі та легкі для зчитування.

Ефективний та доведений

Premi®Тест був перевірений кількома акредитованими та урядовими лабораторіями на застосування у наглядових програмах. Нижче подано короткий список основних перевірок:

США/Канада: Premi®Тест та Premi®Scan - Сертифікат АОАС протестованої ефективностіSM № 060601, використовується кількома основними м'ясопереробними підприємствами
Франція: AFNOR-сертифікат, дійсний до 30 серпня 2010р., сертифікат номер: DSM-28/1-06/06. Запровадження у французькому законодавстві (DGAI/SDRRCC/N2006-8240)
Великобританія: Центральна Наукова Лабораторія (CSL), Виконавче агентство Міністерства з питань довкілля, харчових продуктів та сільськогосподарських питань Великобританії: Офіційний тест для нагляду, зокрема, пост-скринінг на β-лактам, сульфа та тетра (відповідність UKAS 1642; акредитація ISO/IEC 17025:1999)
Німеччина: Premi®Тест використовується в національному моніторингу; перевірено відповідність EC2002/657, Міністерство охорони здоров'я Німеччини визначило, що Premi®Тест може використовуватись для само-моніторингу.
Нідерланди: голландська галузь розведення птиці проводить скринінг кожної партії бройлерів та проводить регулярні тести яєць на антибіотики, застосовуючи Premi®Тест у системі само-моніторингу.
Бельгія: офіційний тест для нагляду, що проводиться Харчовим Управлінням Бельгії (FAVV)
Словацька Республіка, Чехія, Сербія, Албанія, Гонконг: інтегровано у офіційний моніторинг
Росія: завершено реєстрацію, дозвіл номер: ЛВИ-1-4.6/01921
Тихоокеанський регіон: використовується у галузі, напр., у Кореї (розведення птиці) та Тайвані (риба) та перевірено урядовими органами (напр., Індія та Таїланд)
Латинська Америка: використовується м'ясопереробними підприємствами - експортерами.

Усі результати демонструють, що Premi®Тест виявляє широкий спектр найбільш поширених антимікробних сполук у м'ясі на рівнях, встановлених ЄС, або нижче, протягом 4 годин.