Продукція
Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Премі тест

Premi®Test - це мікробний скрінінг-тест для виявлення залишків антибіотиків у різних харчових продуктах тваринного походження менш ніж за 4 години.    
Premi®Test дозволяє перевіряти м'ясо (яловичину, свинину, птицю), рибу, креветки, яйця, печінку, нирки, плазму крові/сироватку, сечу і корм на залишки β-лактамів, цефалоспорини, макроліди, тетрацикліни, сульфаніламіди, аміноглікозиди, хінолони, амфеніколи і поліпептиди.  
Для аналізу м'яса, Premi®Test сертифікований Асоціацією Офіційних Аналітичних Хіміків (ліцензія №: 060601) і Французькою Асоціацією зі Стандартизації (№: DSM-28/1-06-06).

 

Загальна інформація:

Лікування сільськогосподарських тварин ветеринарними фармацевтичними препаратами, такими як антибіотики, призводить до залишків ліків у тканинах тварин і становить ризик для здоров'я споживачів харчових продуктів тваринного походження.

Premi®Test є легким у використанні скрінінг-тестом залишків антибіотиків, який дозволяє проводити швидку перевірку харчових продуктів всіма членами ланцюжка виробництва продуктів харчування, такими як фермери, скотобійні, м'ясо-переробні підприємства і аналітичні лабораторії.   
Premi®Test заснований на гальмуванні росту Bacillus stearothermophilus, термофільної бактерії, яка є дуже чутливою до багатьох антибіотиків і сульфа сполук. Стандартизована кількість спор вкладається в агарове середовище, що містить вибрані поживні речовини. Коли Premi®Test нагрівають при 64 °C, спори проростають. Якщо немає гальмівних речовин, пророслі спори будуть розмножуватись, виробляючи кислоту. Це буде видно по зміні кольору від фіолетового до жовтого. Коли антимікробні сполуки присутні в достатній кількості (вище межі виявлення), спори не зможуть проростати і, отже, зміна кольору не буде спостерігатись. 

 

Технічні характеристики: 

 

Формат:

25 ампул  

Приготування зразка:

М'ясо (яловичина, свинина, птиця): екстракція м'ясного соку використовуючи м'ясний прес' (міститься у наборі для закваски Premi®Test Starter Kit ZPT2000). 
Більше протоколів приготування зразків доступні для аналізу залишків антибіотиків у: 
Рибі  
Креветках  
Яйцях  
Печінці  
Нирках  
Плазмі крові/Сироватці  
Сечі (велика рогата худоба/свинина)  
Кормі (свинина/птиця)  

Час інкубації:

Близько 3 годин  

Межа виявлення:

Відповідно до Граничних Норм Залишкового Вмісту ЄС.  
Для отримання додаткової інформації дивись документ

‘Межі виявлення Premi®Test'.

Інструкції:


Англійською
Українською - надається по запиту 

PDF файл:

Таблиця Premi®Test
Фото інструкції (м'ясо) Premi®Test

Термін зберігання:

8 місяців