Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Дієтотерапія Tavarlin

„В основі вашого харчування

повинна бути медицина, а в основі вашої

медицини повинно бути ваше харчування"

Гіпократ, Кос, 460-375, Хірургія

Концепція харчування з застосуванням продуктів для підтримання дієтотерапії TKTL1 при злоякісних ракових захворюваннях

Пухлина

Untitled-3.jpg


Клітина пухлини, схема

Особливість деяких пухлин заключається в інвазивному рості і метастазуванні. Організм людини отримує енергію через ферментацію глюкози, навіть тоді, коли в наявності є достатня кількість кисню для спалювання. Після відкриття ферменту TKTL1, цей феномен можна пояснити покищо лише з біохімічной точки зору. Дане відкриття дало можливість для нових видів лікування. В позитивних клітинах TKTL1 функція спалювання жиру (ß-окислення) деактивована. Тому дані клітини залежать від глюкози, яка є джерелом енергії.

Базуючись на даних наукових висновках, було розроблене дієтичне харчування TKTL1.

Доктор Йоганес Кой

Untitled-4.jpg

Доктор Йоганес Кой
Біолог з питань пухлин

Першовинахідник ферменту TKTL1 та обміну речовин, пов'язаних з даним ферментом.
Розробник концепції харчування TAVARLIN®.

Коротка біографія

Після закінчення біологічного інституту доктор Йоганес Кой, протягом 11 років працював в німецькому центрі, котрий займається дослідженням ракових захворювань, і дослідив молекулярні та біохімічні принципи ракових захворювань.

Також доктор Йоганес Кой протягом 3 років працював керівником в біотехнічній компанії, котра займалась розробкою нових тестів по розпізнаванню ракових пухлин на ранній стадії.

В 2003 році доктор Кой заснував Товариство з обмеженою відповідальністю TAVARTIS для розробки тестів по розпізнаванню ракових пухлин на ранній стадії та діагностиці ракових захворювань.

Не весні 2006 року доктор Кой заснував фармацевтичне Товариство з обмеженою відповідальністю TAVARGENIX GmbH, котра займається розробкою специфічних інгібіторів ферменту TKTL1 в якості медикаменту від агресивних пухлинних захворювань, з ціллю виводу даних медикаментів на ринок.

Лікування

Продукти TAVARLIN® дають можливість для проведеня дієтотерапії TKTL1.
При цьому мова іде про терапію, яка направлена на обмін речовин агресивних та ферментуючих ракових клітин. Ціль заключається в тому, щоб виключити подачу енергії до ракових клітин, та цим самим здійснити вплив на їх ріст та діленя клітин.

Концепція TAVARLIN®-Konzept включає різні продукти харчування, котрі в свою чергу відіграють різні функції.

a) Вони діють на обмін речовин TKTL1 як інгібітори

b) Вони забезпечують живленні організму енергією. Так як при дієтотерапії TKTL1 слід уникати такихджерел енергії, як цукор і вуглеводи, недостачу калорій слід замінити іншими поживними речовинами, такими як високоякісні масла та білок.

c) Вони полегшують реалізацію дієтотерапії TKTL1. Тому ці продукти, такі як протеїнова локшина TAVARLIN®, протеїнови хліб TAVARLIN®, пиріг та кекс, котрі спеціально виготовляються з протеїнів, входять у склад дієти.

Загальний опис продуктів

Для більш ефективного проведення дієтотерапії TKTL1 було розроблено спеціальний комплекс продуктів харчування TAVARLIN®.

В даний комплекс TAVARLIN® входять слідуючі продукти:

 

Untitled-6.jpg

Олія TAVARLIN® Базова

Untitled-13.jpg

Конопляне насіння TAVARLIN®, очищене

 

 

 

 

 

 

Untitled-7.jpg

Олія TAVARLIN® Добавка

Кекс з какао TAVARLIN®

 

 

 

 

 

 

Untitled-8.jpg

Напій Лактатний TAVARLIN®

Какао-крем TAVARLIN®

 

 

 

 

 

 

Untitled-9.jpg

Білковий порошок TAVARLIN®

Полуничний джем TAVARLIN®

 

 

 

 

 

 

Untitled-10.jpg

Білковий хліб TAVARLIN®

TAVARLIN® ковбаса з буйвола

 

 

 

 

 

 

Untitled-11.jpg

Білкові макарони TAVARLIN®

Салямі з буйвола TAVARLIN®

 

 

 

 

 

 

Untitled-12.jpg

Горіховий кекс TAVARLIN®

 


Правильне харчування як додаток до хіміотерапії?

При дотриманні правильного харчування зявляється надія на те, що дія хіміотерапії буде доповнена і навіть покращена введеною дієтотерапією TKTL1. Дієтотерапія TKTL1 можна проводити паралельно з хіміотерапією та променевою терапією. Протее є вказання на те, що клітини, позитивні на TKTL1, являються чутливими до більшості хіміотерапевтичних засобів. Променева терапія діє подібним чином. Завдяки дослідженням психолога, професора Ваупель з міста Майнц ми знаємо, що ракові клітини в тканинах, забезпечених киснем, являються несприйнятливими до променевої терапії. Перехід на нове харчування може також підтримати дію терапії і цим самим підвищити шанси виздоровлення.