Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Меламін

Визначення меламіну в молоці, йогуртах, дитячому харчуванні й кормах для тварин

Меламін - амінопохідне симетричного тріазину, тример ціанаміду чи триамід ціанурової кислоти. Меламін - важливий напівпродукт у виробництві пластмас. Отримані на його основі меламіноформальдегідні смоли мають багато переваг перед карбамідоформальдегідними і тому широко застосовуються при виробництві різних виробів технічного й побутового призначення.

Меламін - багата азотом хімічна речовина. Нарівні з сечовиною використовується недобросовісними виробниками кормів і харчових продуктів (в тому числі молока) для складання ілюзії високого вмісту білку.

Від молочних продуктів з вмістом меламіну в Китаї пострадало більше 50 тис. дітей, четверо померло. Виробники додавали меламін в дитяче харчування з метою імітації високого вмісту білку в молочній продукції.

Компанія Біола пропонує тест-систему для кількісного визначення меламіну в дитячому харчуванні, йогуртах, сухому й цільному молоці, а також в кормах для тварин.

Специфікація:

 

Формат:

Стріпована плашка, 96 лунок (12 стріпів по 8 лунок)

Стандарти:

0/ 20/ 50/ 100/ 200/ 500 мкг/л

Пробопідготовка:

гомогенізація, екстракція, центрифугування, фільтрування, розведення

Затрати часу:

Аналіз: біля 1 години

Поріг виявлення:

Дитяче харчування/ сухе молоко:
Ц
ільне молоко:
Йогурт:
Молочн
ий шоколад:
Б
ілий шоколад:
Лактоза:
Корм
и:                            

0,1 мг/кг
0,2 мг/кг
0,16 мг/кг   
3,2 мг/кг   
1,6 мг/кг   
0,5 мг/кг   
2 мг/кг или 4 мг/кг

   Суміжні продукти:

  Тест-системи для визначення антибіотиків в молоці (левоміцетин, фторхінолони, хінолони, нітрофурани, стрептоміцин, сульфаметазин, тетрациклін)
  Тест-системи для визначення афлатоксину М1  в молоці
  Тест-системи для визначення вітамінів в кормах (тіамін, рибофлавін, ніацин, пантотенова кислота, піридоксин, біотин, фолієва кислота, ціанокобаламін, інозітол, холін)
  Тест-системи для визначення мікотоксинів в кормах (афлатоксини, охратоксин, фумонізини, зеараленон, цитринін, ДОН, Т-2 і НТ-2)
  Тест-смужки і тест-системи для виявлення фальсифікації молока