Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Домішки коров’ячого молока

 

Домішки коров'ячого молока - найпоширеніший видів фальсифікацій в Україні. Збитки компаній, працівники яких зловживають даними прийомом, вимірюється сотнями тисяч гривень. Україна один з європейських лідерів за обсягами надоїв молока - сировини досить, щоб користуватися даними махінаціями. Як відбувається цей процес?

У вироби, що складаються з 100% козячого або овечого молока, яке є більш дорогим за ціною і більш жирним за складом, додають певний відсоток коров'ячого молока, щоб заощадити. В результаті продукт втрачає смакові якості, різко зменшується вміст корисних елементів і вітамінів позначених на упаковці. Рядовому споживачеві не вдасться перевірити і визначити похибка тільки за зовнішнім виглядом. Перевірка, яку проводять для стандартизації продуктів харчування неодмінно визначить невідповідність, що спричинить за собою штрафу і певні санкції.

Для визначення домішок молока компанія "Біола" пропонує використовувати максимально прості і точні тест-системи або ІФА. З їх допомогою швидко отримаєте бажаний результат не вдаючись до послуг лабораторії. Є питання щодо застосування або використання тест-систем - телефонуйте! Відповімо і надамо консультації з проблем, що виникли.