Продукція
Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Сакситоксин

EuroProxima Сакситоксин

Конкурентний ІФА для кількісного виявлення сакситоксину у зразках мідій, устриць та морських гребінцях на основі антитіл спрямованих проти сакситоксину.

Загальна інформація:

Високі концентрації токсинів у ракоподібних можуть накопичуватися в молюсках, мідіях та устрицях, спричиняючи при цьому захворювання серед людей, які їх споживають. Існує чотири синдроми, що викликають отруєння ракоподібними, а саме паралітичне, нейротоксичне, діарейне та  амнезійне отруєння молюсками. Паралітичне отруєння обумовлено великою кількістю похідних сакситоксину. У  Регламенті (ЄС) № 853/2004 передбачено, що живі двостулкові молюски не повинні містити в собі загальних кількостей паралітичних токсинів (сакситоксину та аналогів), вимірюється у всьому тілі або будь-якій їстівній частині окремо, якщо перевищує межу 800 мкг на кілограм вимірюється у всьому.

Специфікація:

Серійний номер

5191SAXI

Формат тесту

мікротитрова пластинка, 96 лунок

Підготовка зразків

швидкі та ефективні методи пробопідготовки для мідій та устриць є включено в інструкції набору

Час інкубації

45 хвилин

Межа виявлення

мідії 4 CCβ

устриці 3 CCβ

Перехресна чутливість

сакситоксин 100%, декарбамоїлсакситоксин 19,2 %, гоніатоксин GTX 2/3 5.6%, гоніатоксин 5 26.2%, декарбамоїлгоніатоксин 2/3 0.2%, неосаситоксин 1.4%, декарбамоїл неосаситоксин 0,5%, гоніатоксин GTX 1/4 < 0.1%, C 1/2 0.2%