Продукція
Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Домоєва кислота

EuroProxima Домоєва кислота

Конкурентний ІФА для кількісного виявлення домоєвої кислоти у зразках мідій, устриць та морських гребінців на основі антитіл спрямованих проти домоєвої кислоти.

Загальна інформація:

Високі концентрації токсинів у ракоподібних можуть накопичуватися в молюсках, мідіях та устрицях, спричиняючи при цьому захворювання серед людей, які їх споживають. Існує чотири синдроми, що викликають отруєння ракоподібними, а саме паралітичне, нейротоксичне, діарейне та амнезійне отруєння молюсками. Амнезійне отруєння викликається домовою кислотою, збудливою амінокислотою, що містить структуру глютамінової кислоти і нагадує каїнову кислоту. У Регламенті (ЄС) № 853/2004 передбачено, що живі двостулкові молюски не повинні містити в собі домоєву кислоту в загальній кількості, вимірюється у всьому тілі або будь-якій їстівній частині окремо, якщо перевищує ліміт 20 мг домової кислоти на кілограм.

Специфікація:

Серійний номер

5191DOMO

Формат тесту

мікротитрова пластинка, 96 лунок

Підготовка зразків

швидкі та ефективні методи для морських гребінців, мідій та устриць включені в інструкцію комплекту

Час інкубації

45 хвилин

Межа виявлення

морські гребінці 60 CCβ

мідії 60 CCβ

устриці 150 CCβ

Перехресна чутливість

домоєва кислота 100%, DTX-1 та DTX-2 < 0.10%, сакситоксин < 0.10%, неосакситоксин < 0.10%, гоніатоксин GTX 2/3, 1/4 < 0.10%, B1 and B2 < 0.10%, C 1/2 < 0.10%.