Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

SMART Lab – розширене тестування залишків

RIDA®ABSORBANCE 96 – компактний рідер для ІФА-тестів
Зручно, точно, швидко!
Це RIDA®ABSORBANCE 96. Його можна використовувати для оцінки всіх тестів RIDASCREEN® ELISA та забезпечити безпечні та надійні результати з часом вимірювання менше 5 секунд!

RIDA®ABSORBANCE

Відеопрезентація

RIDA®SMART APP – програмне забезпечення для кількісної оцінки тестів RIDA®QUICK

З RIDA®SMART APP ви отримуєте інноваційну та нову технологію кількісної оцінки мікотоксинів – аналіз мікотоксинів може бути таким простим! Сумісний з усіма кількісними тестами на мікотоксини RIDA®QUICK, RIDA®SMART APP забезпечує надійні та точні результати.

RIDA®SMART APP 

Відеопрезентація


RIDA®CUBE SCAN – повністю автоматизована система для послідовних одиничних ферментативних тестів

RIDA®CUBE SCAN автоматично обчислює результати та відображає їх на дисплеї. Він підходить для будь-якої лабораторії і є надзвичайно легким – всього 2,4 кг. Набір аналізаторів складається з приладу та планшетного ПК.

RIDA®CUBE SCAN

Відеопрезентація

RIDA®SMART BOX – блок візуалізації бічного потоку

Інноваційний настільний блок візуалізації бічного потоку для автоматичного зчитування тестів RIDA®QUICK. Він використовується в поєднанні з RIDA®SMART APP, програмним додатком для кількісної оцінки відповідних мікотоксинів в аналізі харчових продуктів і кормів.

RIDA®SMART BOX

Відеопрезентація

RIDA®CYCLER – компактний ПЛР-циклер у режимі реального часу

Завдяки RIDA®CYCLER на основі магнітної індукції ви можете розраховувати на портативний і компактний пристрій qPCR, який уже містить усі теплові профілі SureFast® і SureFood®, так що можливий швидкий початок аналізу одного або кількох тестів одночасно.

RIDA®CYCLER

Відеопрезентація