Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Афлатоксини

Афлатоксини є вторинними метаболітами, що продукуються видами грибів Aspergillus flavus, parasiticus і nomius. Ці гриби зустрічаються у вологих тропічних районах. Афлатоксини дуже токсичні навіть в низьких концентраціях. Крім того, вони належать до найбільш сильних природних канцерогенних речовин.

Афлатоксини можуть бути присутніми в багатьох різних продуктах. Найбільш важливими типами афлатоксинів є:

  • Афлатоксин B1: Це найбільш поширений і найбільш токсичний тип афлатоксинів. Він з'являється майже у всіх випадках разом з Aflatoxin B2, G1 і G2. Він зазвичай зустрічається в кукурудзі, арахісі, бразильських горіхах, бавовняних насінні і фісташках. Але також можуть постраждати інші продукти, такі як рис, просо, мигдаль, кеш'ю, чилі, кава, спеції, олійне насіння або сухофрукти.
  • Афлатоксин М1: цей тип афлатоксинов проводиться у вигляді метаболіту афлатоксину В1, коли годують корови їдять заражений корм. Він секретується з молоком і може також бути присутнім в сирі та інших молочних продуктах. Оскільки афлатоксин М1 відносно стабільний щодо процесу пастеризації, потрібно не тільки комплексна рутинна перевірка сировини, що підлягає обробці, а й кінцевих продуктів.

Граничні значення афлатоксина

Щоб захистити споживачів від шкідливого впливу афлатоксинов, багато країн вказали граничні значення. Їжа, що перевищує ці максимально допустимі рівні, не повинна розміщуватися на ринку. Згідно з постановою No. 1881/2006, граничне значення в ЄС становить 4 мкг / кг (загальний вміст афлатоксину). Для забезпечення того, щоб вироблена їжа не перевищувала це граничне значення, необхідні регулярні аналізи.

Тестування афлатоксина

Ми пропонуємо широкий спектр аналітичних платформ для якісного і кількісного аналізу афлатоксинов: тести бічного потоку RIDAQUICK, аналізи ELISA RIDASCREEN, скринінгові картки і колонки з імуноафінного. Крім того, ми пропонуємо стандарти і довідкові матеріали. Наші набори для випробувань є ідеальним обладнанням для харчових лабораторій, а також для швидкого аналізу на місці на фермах і виробничих об'єктах.

Інноваційний RIDASMART APP - це абсолютно новий спосіб кількісного визначення афлатоксинів - просто зі смартфона. Отримайте додаток прямо зараз і дозвольте вашому смартфону аналізувати ваш тест бокового потоку - простіше, швидше і дешевше, ніж звичайні зчитувачі LFD.