Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Новий набір Enzytec™ Liquid Citric acid (Кат. №. E8230)

26 жовтня 2022, 17:07|  R-Biopharm

Ми раді представити Вам наш найновіший набір у лінійці продуктів Enzytec™ Liquid: Liquid Citric acid ™ (Кат. № E8230) Ми з гордістю повідомляємо про запуск  новинки: першого стабільного рідинного ферментативного аналізу лимонної кислоти! Це стабільний готовий до використання набір для визначення лимонної кислоти в харчових продуктах та інших пробах.

Enzytec™ Liquid — це набори ферментативних тестів із рідкими готовими до використання та стабільними реагентами, розроблені та виготовлені компанією R-Biopharm AG у Дармштадті (Німеччина) з винятковим використанням високочистих та високоспецифічних ферментів. Основні переваги полягають у тому, що всі ці аналізи придатні для ручної та автоматизованої обробки майже на будь-якому біохімічному аналізаторі. Для невеликих лабораторій, які працюють вручну, набори можна відкрити для виконання кількох тестів і повернути в холодильник для подальшого використання. У великих лабораторіях реагенти можна  адаптувати до будь-якого біохімічного аналізатора завдяки їх стабільності в рідині та готовому до використання форматі.

Новий тестовий набір R-Biopharm AG Enzytec™ Liquid Citric acid (Кат. № E8230) є надійним, простим і точним методом ферментативного аналізу харчових продуктів та інших зразків.