Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

СПАЛАХИ ПТАШИНОГО ГРИПУ H5N8 В ЄВРОПІ

01 грудня 2014, 09:00|  R-Biopharm

Аналітичні тест-набори швидкого скринінгу за допомогою зворотної транскриптази ПЛР в реальному часі.

 

       Недавні спалахи пташиного грипу підтипу H5N8 у трьох європейських країнах нанесли значні економічні наслідки для птахофабрик.

     Для ліквідації наслідків , тварин постраждалих господарств повинні забити, а незачеплені господарства страждають від тимчасових карантинних санкцій і невизначеності споживачів .Шлях передачі цих спалахів залишається невиясненим досі. Виник інтерес щодо моніторингу птахофабрик на наявність вірусу пташиного грипу. Кілька штамів , що складається з різних білків гемаглютиніну (H) та нейрамінідази (N) показують різний патогенний вплив та різний зоонозний потенціал.

     Для позитивних результатів контролю епідеміології важливо виявлення різних підтипів грипу A H5 , H7 , H9 з подальшою ідентифікацією.

     Пропонуємо Вам тест-системи для виявлення пташиного грипу лінійки SureFast® для ДНК /РНК підготовки та нові мультиплекс комплекти з внутрішнім контролем ампліфікації (IAC)

 розпочати  включення в лабораторії відповідний скринінг аналіз зразків.

     Ці набори можуть бути використані на всіх ампліфікаторах в режимі реального часу , оснащених каналами FAM, VIC , Cy5 ( 522 нм, 553 нм, 670 нм). РНК внутрішній контроль, що постачається, може бути використаний, як для внутрішнього контролю ампліфікації так і в якості контролю екстракції .

     Визначена чутливість ≤ 50 копій РНК. Ці готові до використання тест-системи є частиною широкої лінійки тест-наборів SureFast® що включає виявлення бактерій та вірусів в харчових продуктах, кормах та у тварин.

Результати випробувань H5 / H7 3plex


Теми:  грип H5 / H7, грип A, H9, пташиний грип, SureFast®, H5N8