Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

R&D Systems

Якість. Вибір. Зручність. Результат.

R&D Systems, Inc. - відомий американський виробник біологічної продукції, зокрема, контрольних матеріалів для різноманітних моделей гематологічних аналізаторів. Будь-яка лабораторія може забезпечити якісний моніторинг якості аналізаторів крові, точності тестів, що виконуються, за допомогою продукції R&D Systems: контрольної крові, калібраторів, тестів лінійності тощо. R&D Systems виробляє більше 45 видів контрольних матеріалів для всіх основних гемоаналізаторів, присутніх на ринку.
Місія R&D Systems - забезпечувати медичні заклади матеріалами найвищої якості, використання яких має покращити діагностику та зробити лікування ефективним.

CBC-3D® ГЕМАТОЛОГІЧНІ КОНТРОЛІ

МЕТА ВИКОРИСТАННЯ
CBC-3D являє собою контроль, призначений для моніторингу показників, що одержуються за допомогою автоматичних та напівавтоматичних гематологічних аналізаторів з імпедансним типом вимірювання. Його також можна використовувати і з ручними методиками. Для ознайомлення зі списком інструментів, з якими може використовуватися даний контроль, див. таблицю тестів.


КОРОТКЕ РЕЗЮМЕ ТА ПРИНЦИП ДІЇ
Лабораторії, як правило, використовують стабільний контроль, призначений для моніторингу функціонування діагностичних тестів. Даний контроль складається зі стабільних матеріалів, що забезпечують засоби для моніторингу гематологічних аналізаторів. Він використовується так само, як і зразок, забраний у пацієнта.


РЕАГЕНТИ
CBC-3D являє собою реагент, що використовується в лабораторній діагностиці, і складається з людських еритроцитів, частинок, що симулюють лейкоцити, та тромбоцитів ссавців, внесених до плазмоподібного розчину з консервантами.