Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Human

Діагностика по всьому світу

Компанія HUMAN GmbH заснована у Німеччині більше 35 років тому з метою розробляти високоякісну діагностичну продукцію для клінічних лабораторій і розповсюджувати її по всьому світу за привабливою ціною. Сьогодні HUMAN - один із небагатьох виробників діагностичної продукції, що забезпечують широкий спектр медичного лабораторного обладнання, клінічних аналізаторів і наборів реагентів для біохімічного та імуноферментного аналізу, працюючи у більш ніж 160 країнах світу.

HUMAN виробляє продукцію виняткової якості та ціни, прийнятної по всьому світу. Як виробник, HUMAN зберіг гнучкість компанії середнього розміру, яка здатна надати товар потрібної фасовки чи дизайну, при цьому набувши потужності гіганта виробництва, який здатен задовольнити будь-якого замовника.

HUMAN виробляє найякіснішу продукцію у повній відповідності із найсуворішими стандартами систем якості (DIN EN ISO 13485 та DIN EN ISO 9001:2000). Найсучасніше обладнання, кероване справжніми фахівцями гарантує надзвичайну надійність, якість і вчасність продукції. Один з секретів успіху HUMAN - постійне вдосконалення Системи забезпечення якості продукції.
HUMAN - одна з тих європейських компаній, що першими були сертифіковані за стандартами Європейської директиви по лабораторній діагностиці (98/79 EC), - імовірно, найвибагливішій і найсуворішій у світі! HUMAN регулярно перевіряється MDC та отримав сертифікат EC (98/79EC). Маркування нашої продукції СЕ відображає найвищу якість, яка повністю відповідає жорстким нормам європейського стандарту IV-D.

Ми горді, що протягом років продукція HUMAN підтверджує світову репутацію якості.