Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Інформація про продукти Tavarlin

Продукти Tavarlin поділяються на Продукти А, які є абсолютно необхідними, а також Продукти В, які служать для підтримки зміни дієти, та Продукти С, які задовольняють бажання до солодощів.

Продукти А. Є абсолютно необхідними для успішної реалізації зміни дієти за Др. Коєм та підібрані один до одного відповідно до їх функціонального призначення.

Олійна добавка та базова олія

UploadName_3.png

Обидві олії Tavarlin - це суміші найбільш цінних рослинних олій та олійних екстрактів. Ці олії містять по природі багато біо-активних вторинних рослинних речовин, а також велику частку поліненасичених жирних кислот (жирні кислоти омега-3) - ці інгредієнти відомі своєю здатністю продовжувати життя при різних типах раку. Жирні кислоти омега-3 також позитивно впливають на слизову оболонку, у такий спосіб можна послабити негативний вплив хіміотерапії на слизову оболонку. Зокрема, позитивний вплив на слизову оболонку ротової порожнини і, відповідно, полегшений прийом їжі, - це переваги для пацієнтів з пухлинами, оскільки це створює протидію втраті ваги.

Досліди над тваринами в Університеті Вюрцбурга показали, що поєднане вживання обох олій Tavarlin значною мірою стримує ріст молочно-кисло-формних ракових клітин. У випадку з іншими оліями, таке не було доведено.

Окрім стримуючого ефекту олії Tavarlin також є джерелом поживних речовин для здорових клітин, що використовують жири як джерело енергії.

Олійні суміші - стабільні завдяки вмісту антиоксидантів. Тому вони не стають згірклими, як, наприклад, лляна олія, і не втрачають своєї ефективності.

Смак - нейтральний (олійна добавка) або горіховий (базова олія). Олії рекомендуються для холодного вживання з сиром, вершковим сиром або лактатним напоєм Tavarlin, а також для заправки овочів та салатів. Їх не слід нагрівати!

Лактатний напій

UploadName_4.png

Лактатний напій - це напій з високим вмістом лактату, суміш з молочного йогурту, рослинних олій та вершків. Перш за все, він служить для видалення кислотної захисної оболонки ракових клітин та для зниження кислотності організму. У натуропатії цей принцип за Др. Фрідою застосовується уже кілька десятків років.

Окрім згаданих особливостей лактатний напій - оскільки це продукт, зроблений з молока, - корисний для здоров'я та легкий для травлення. Загалом, він добре переноситься навіть пацієнтами з несприйняттям лактози.

На відміну від інших продуктів, виготовлених з кислого молока (звичайний йогурт, маслянка або кефір), лактатний напій є сильно збродженим, а тому одночасно має і збільшений вміст лактату, і дуже низький вуглеводний вміст у лише 1,3 г на 100 г. Звичайні молочні продукти містять більше 4 г вуглеводів на 100 г. Інші поживні речовини у складі лактатного напою Tavarlin - це рослинні олії з сприятливим відношенням жирних кислот омега-3 та жирних кислот омега-6. Лактатний напій можна збагачувати оліями та білковим порошком Tavarlin, або заправляти травами, фруктами або овочами, наприклад, як легку закуску або у салатних соусах.

Білковий порошок

UploadName_5.png

Цей білковий порошок на основі білка молока містить лише натуральні інгредієнти, має високу біологічну цінність та виготовляється без подальших добавок, таких як смакових добавок, стимуляторів або консервантів. Він містить усі необхідні амінокислоти, тобто амінокислоти, які організм не може виробляти сам, і які повинні споживатись, зокрема, складні амінокислоти (ізолейцин, лейцин та валін)!

Амінокислоти у його вмісті легко поглинаються організмом та підтримують здорові клітини, будучи джерелом поживних речовин. Білковий порошок допомагає стримати виснаження організму та утримувати м'язову масу.

Він містить лише 0,2 г вуглеводів на 100 г порошку. Інші білкові порошки містять до 20 г вуглеводів (напр., крохмаль). Низький вміст лактози (денна доза у прибл. 0,05 г) сприяє тому, що він добре переноситься навіть пацієнтами з несприйняттям лактози.

Продукти В. Служать для підтримки зміни дієти за Др. Коєм та були спеціально розроблені для щоденного використання. Вони служать як цінними постачальниками жирів та білків, так і джерелом поживних речовин з низьким вмістом вуглеводів або без вуглеводів.

Білковий хліб

UploadName_6.png

Цей білковий хліб, виготовлений з закваски, - це справжня новинка. Хліб містить лляне насіння та конопляне насіння, що дає цінні білки та багато ненасичених жирних кислот; воно також відповідає за смак як у хліба з непросіяного борошна та горіховий смак. 100 г хліба містять 2,2 г поліненасичених жирних кислот омега-3. Хліб також містить важливі харчові волокна (14,2 г на 100 г хліба).

Вміст вуглеводів у хлібові - надзвичайно низький, оскільки він містить лише третю частину вуглеводів, що зазвичай містяться у хлібах з непросіяного борошна (14,1 г на 100 г замість прибл. 40 г)). То немає необхідності відмовлятись від звичного хліба.

Хліб виготовлено без консервантів, він має особливо довгий термін придатності завдяки спеціальній упаковці.

Примітка: Грінки з цього хліба мають підвищений горіховий смак.

Конопляне насіння (почищене)

UploadName_7.png

Олійне насіння промислової коноплі - це цінний постачальник усіх восьми амінокислот, необхідних для людського організму. Білки у його вмісті служать попередньою стадією антитіл, які є захисниками організму. Воно також містить високу частку ненасичених і поліненасичених жирних кислот, що є важливими з точки зору харчової фізіології, і які також представляють собою важливе джерело і білків, і високоцінних жирів.

Очищене конопляне насіння може бути інгредієнтом до, наприклад, сиру або салатів. Воно є необхідним інгредієнтом до горіхового кексу Tavarlin.

Горіховий кекс

UploadName_8.png

До кексової суміші з перемеленим мигдалем додаються цінне конопляне насіння та інші інгредієнти, такі як яйця, масло та вершки. Цей поживний горіховий кекс задовольняє бажання до солодкого - і разом з тим, це лікувальний засіб завдяки низькому вмісту вуглеводів (3,5 г на 100 г кексу)!

Білкові макарони

UploadName_9.png

Ці макарони на білковій основі - це альтернатива для людей, які не бажають відмовлятись від звичних другорядних страв. Високий вміст білків з сої, гороху та яєць робить їх дуже цінними. Окрім цього, ці білкові макарони містять лише 20 г вуглеводів на 100 г макаронів, у порівнянні з 75 г вуглеводів у стандартних макаронах, що пропонуються у продажу.

Макарони постачаються у практичних пакетах, придатних для кип'ятіння, по 50 г кожен.

Буйволяча салямі та буйволяча ковбаса

UploadName_10.pngUploadName_11.png

Вирощування альпійських буйволів проходить лише на луках, на природних зелених кормах, без додаткового підгодовування зерном. При такому харчуванні, м'ясо - як у дичини - має дуже сприятливе відношення жирних кислот омега-3 та жирних кислот омега-6. Воно містить на 40% менше холестерину та значно менше жиру, ніж звичайна яловичина, в той час як вміст білка, вітаміну А та вітаміну В12 є значно вищим. Холодна нарізка виготовляється цілковито без додавання цукру або глутамату.

Продукти С. Можуть додаватись у випадку бажання до солодощів. Ракові пацієнти часто виявляють бажання їсти солодке. Це бажання задовольняється продуктами TAVARLIN, які є солодкими на смак, проте не містять багато вуглеводів.

Полуничний джем

UploadName_12.png

Цей джем містить 55 г фруктів на 100 г кінцевого продукту, цукор не додається. В якості замінника цукру використовується мальтітол, який організм не може розкласти до молочної кислоти.

Какао-крем

UploadName_13.png

Солодкий на смак крем, виготовлений з лісових горіхів та какао, містить замінник цукру інулін. Інулін - це природна безцукрова харчова клітковина, що виготовляється з артишоків або агави, яка не розкладається до молочної кислоти.

Коли призначається кожен з продуктів?

Продукти А - олії, лактатний напій та білковий порошок Tavarlin - були розроблені для успішної реалізації зміни дієти за Др. Коєм, вони підібрані один до одного відповідно до їх функціонального призначення. Вони є абсолютно необхідними протягом стадії терапії. Окрім цього, вони є також корисними в рамках комплексу реабілітаційних та профілактичних заходів.

Продукти В - це спеціальні функціональні харчові продукти, які служать для підтримки зміни дієти.

Вони служать як цінними постачальниками жирів та білків, так і джерелом поживних речовин з низьким вмістом вуглеводів або без вуглеводів. Це значною мірою полегшує реалізацію зміни дієти. Ці харчові продукти підвищують позитивний вплив продуктів А.

Продукти С можуть додаватись та дозволяють задовольнити бажання до солодощів без споживання надмірної кількості вуглеводів.

Можливості замовлення

Необхідні продукти можуть замовлятись:

  • Як Бонусний пакет за бонусною ціною - одноразово або за підпискою кожні 2 тижні.

  • Як окремі компоненти згідно з індивідуальними потребами - одноразово або за підпискою кожні 2 тижні.

Бонусний пакет корисний для ознайомлення з усіма продуктами, він містить двотижневий запас за бонусною ціною:

Категорія

Кількість продуктів у конусному пакеті

Важливість за принципом Коя

Продукти А

(необхідні)

1 × Базова олія Tavarlin

+++

1 × Олійна добавка Tavarlin

+++

14 × Лактатний напій Tavarlin

+++

1 × Білковий порошок Tavarlin

+++ *

     

Продукти В

(підтримуючі)

3 × Білковий хліб Tavarlin

++

1 × Конопляне насіння Tavarlin

++

1 × Горіхово-кексова суміш Tavarlin

++

1 × Білкові макарони Tavarlin

++

1 × Буйволяча салямі Tavarlin

++

1 × Буйволяча ковбаса Tavarlin

++

     

Продукти С

(додаткові)

1 × Какао-крем Tavarlin

+

1 × Полуничний джем Tavarlin

+