Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

10-11 червня 2008 р. відбувся семінар "Ферментативний аналіз вин та соків"

12 червня 2008, 10:36|  R-Biopharm
Інформаційно - навчальний семінар «Ферментативний аналіз вин та соків»
10 - 11червня 2008 року в м. Ялта

З 10 по 11 червня компанія «Біола» спільно з компанією R-Biopharm AG у готельному комплексі «Масандра» (Ялта) провела перший всеукраїнський інформаційно-навчальний семінар «Ферментативний аналіз вин та соків».

Метою семінару було практичне та теоретичне ознайомлення керівників виробничих лабораторій з продукцією компанії R-Biopharm AG, а саме з лінійкою тест-наборів для ферментативного аналізу вин та соків.

На семінарі були присутні:

- представники провідних підприємств виноробної галузі: ООО «Інкерманський завод марочних вин», ЗАТ «Київський завод шампанських вин «Столичний», ОАО «Коблево», ООО «Атлантіс», ГП «Завод шампанських вин «Новий Світ», «Севастопольський виноробний завод».

- представники провідних підприємств по виробництву соків та концентратів: ЗАО «Ерлан», ВАТ «Вінніфрут», ТОВ «АгранаФрутУкраїна».

- представники прикордонних митних органів: «Центральне митне управління лабораторних досліджень та експертної роботи», «Одеська прикордонна державна контрольно-токсикологічна лабораторія».

- а також представники інституту ВіВ «Магарач»

В перший день семінару - 10.06.2008 було представлено:

- було представлено напрямки діяльності та продукцію компанії «Біола» на ринку України. Було відмічено, що компанія «Біола» постійно слідкує за тенденціями розвитку ринку і пропонує тест-набори та новітнє обладнанна провідних фірм світу. Також було представлено продукцію таких фірм, як «Sarstedt AG & Co» (Німеччина), UNICO System.

- Були розглянуті нормативні вимоги за ГОСТ та ДСТУ;

- Оцінка якості та фальсифікації соків та вин;

- Пробопідготовка зразків для аналізу;

- Практичне заняття аналіз Лимонної кислоти у соках та винах

В другий день семінару - 11.06.2008 було представлено:

- практичне заняття по визначенню Цукрози/D-глюкози/D-фруктози;

- практичне заняття по визначенню Ацетальдегіду;

- інтерпретація результатів.

При підведенні підсумків учасники семінару зазначили, що отримали дуже багато нової і корисної інформації та навиків для подальшої роботи. На їх думку проведення семінарів по даній тематиці допоможе їм ефективніше розвивати свої лідерські позиції.NewsImage_1_2.jpgNewsImage_2_2.jpg