• ПП «Біола»
  • Новини
  • З 1 січня 2011 року, R-Biopharm AG перейняв на себе дистриб’юцію Premi®Test від...
Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

З 1 січня 2011 року, R-Biopharm AG перейняв на себе дистриб’юцію Premi®Test від DSM. Premi®Test – це мікробний скрінінг-тест для виявлення залишків антибіотиків у різних харчових продуктах тваринного походження.

26 січня 2011, 13:16|  R-Biopharm

Premi®Test 25

Код виробу R3925

Плановане використання:

Premi®Test - це мікробний скрінінг-тест для виявлення залишків антибіотиків у різних харчових продуктах тваринного походження менш ніж за 4 години.    
Premi®Test дозволяє перевіряти м'ясо (яловичину, свинину, птицю), рибу, креветки, яйця, печінку, нирки, мед, плазму крові/сироватку, сечу і корм на залишки β-лактамів, цефалоспорини, макроліди, тетрацикліни, сульфаніламіди, аміноглікозиди, хінолони, амфеніколи і поліпептиди.  
Для аналізу м'яса, Premi®Test сертифікований Асоціацією Офіційних Аналітичних Хіміків (ліцензія №: 060601) і Французькою Асоціацією зі Стандартизації (№: DSM-28/1-06-06).

 Загальна інформація:

 

Лікування сільськогосподарських тварин ветеринарними фармацевтичними препаратами, такими як антибіотики, призводить до залишків ліків у тканинах тварин і становить ризик для здоров'я споживачів харчових продуктів тваринного походження. Premi®Test є легким у використанні скрінінг-тестом залишків антибіотиків, який дозволяє проводити швидку перевірку харчових продуктів всіма членами ланцюжка виробництва продуктів харчування, такими як фермери, скотобійні, м'ясо-переробні підприємства і аналітичні лабораторії.   
Premi®Test заснований на гальмуванні росту Bacillus stearothermophilus, термофільної бактерії, яка є дуже чутливою до багатьох антибіотиків і сульфа сполук. Стандартизована кількість спор вкладається в агарове середовище, що містить вибрані поживні речовини. Коли Premi®Test нагрівають при 64 °C, спори проростають. Якщо немає гальмівних речовин, пророслі спори будуть розмножуватись, виробляючи кислоту. Це буде видно по зміні кольору від фіолетового до жовтого. Коли антимікробні сполуки присутні в достатній кількості (вище межі виявлення), спори не зможуть проростати і, отже, зміна кольору не буде спостерігатись.