Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Фальсифікація Melamine clean-up Колонки для твердофазной екстракції

09 лютого 2011, 13:14|  R-Biopharm

Меламін - амінопохідне симетричного тріазіна, трімер ціанаміду або тріамід ціанурової кислоти. Меламін є найважливішим напівпродуктом у виробництві пластмас. Отримувані на його основі меламіноформальдегидні смоли володіють багатьма перевагами перед карбамідоформальдегідними і тому широко застосовуються у виробництві різних виробів технічного і побутового призначення.

Меламін - багата азотом хімічна речовина. Нарівні з сечовиною використовується недобросовісними виробниками кормів і харчових продуктів (у тому числі молока) для створення ілюзії високого вмісту білка.

1 жовтня 2008 р. в Росії введена заборона на всі харчові продукти китайського виробництва, що містять в своїй рецептурі молоко. Відповідне рішення прийняв головний державний санітарний лікаркар країни Геннадій Оніщенко. Постановою головного державного санітарного лікаркя РФ від 01.10.2008 № 56 внесені доповнення № 11 в СанПіН 2.3.2.1078-01 (СанПіН 2.3.2.2421-08) по допустимих рівнях вмісту меламіну в молоці, молочних продуктах, дитячому харчуванні, продуктах харчування для вагітних і   годуючих жінок. Встановлена норма < 1 міліграм/кг.

Колонки Melamine clean-up використовують для додаткового очищення екстрактів, у тому числі забарвлених, при дослідженні кормів і харчових продуктів на меламін перед аналізом методом ВЕРХ. Використання твердофазних колонок дозволяє значно зменшити фоновий шум, і, отже, підвищити чутливість і істотно понизити вплив матричних ефектів.  

 Специфікація      

Комплектація:     25 колонок

Пробопідготовка:     екстракція, центрифугування, фільтрування

Переваги       

Швидкість:     очищення менш, ніж за 1 годину, далі детекция методом ВЕРХ

Гнучкість:     ефективна система очищення різних проб перед аналізом методом ВЕРХ. Підходять для широкого круга матриць

Зберігання:     24 місяців при кімнатній температурі 

Суміжні продукти:   Тест-система Melamine plate kit  для визначення меламіну в харчових продуктах і кормах