• ПП «Біола»
  • Новини
  • Розроблена і доступна для заказів тест-система для визначення лізоциму в...
Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Розроблена і доступна для заказів тест-система для визначення лізоциму в харчових продуктах методом імуноферментного аналізу RIDASCREEN ® FAST Lysozym

30 травня 2011, 11:34|  R-Biopharm

R-Biopharm закінчив розробку нового ІФА набору RIDASCREEN®FAST Лізоцим (Lysozym) (Кат. №. R6452) і з травня цей набір доступний для замовлень. Цей тест-набір кількісно визначає лісозим (білок курячого яйця) у харчових продуктах, таких як вино, сири та сосиски.

Лізоцим є одним з алергенів білка курячого яйця і міститься до 3,5 % у білку курячого яйця. У додатку з овальбуміном, овомукоїдом та овотрансферином лізоцим може спричиняти алергічні реакції у людей. Згідно з Європейськими вимогами вміст яєць повинен бути відмічений у харчових продуктах. Лісозим часто застосовується як консервант у виробництві вина, так як і сосисок. Він також застосовується під час виробництва сирів, щоб запобігти ферментуванню бути ратної кислоти бактерією Clostridium tyrobutyricum.

Межі визначення тест-набору RIDASCREEN®FAST Лізоцим 0.02 мг/кг (ppm) лізоциму і межі кількісного визначення  0.05 мг/кг (ppm) лізоциму. Тест-набір RIDASCREEN®FAST Лісозим ІФА не показує жодних перехресних реакцій з курячим м'ясом або іншими білками яйця.