Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Компанія R-Biopharm AG виграє «фінансову» нагороду STEP Award 2008!

12 січня 2009, 12:49|  R-Biopharm

Нагорода STEP - це конкурс, який нагороджує новаторські компанії з високим потенціалом зростання у Німеччині, Австрії та Швейцарії. Ініціатори, Інфрасерв Хьогст і F.A.Z. Institute (Інститут Ф.А.З.), Інноваційні Проекти, переслідують спільну мету разом з численними спонсорами і партнерами: надати компаніям у період їх зростання важливі імпульси для їхнього успішного розвитку. Нагорода STEP зосереджується на галузях промисловості, що розвиваються, таких як фармацевтична, хімічна, біологічні науки, біо- і нанотехнологія, медична техніка і екологічна технологія. Цього року була рекордна участь приблизно 120 компаній з Німеччини, Швейцарії і Австрії. Кандидати повинні відповідати наступним критеріям:    

 • Новаторські і швидко зростаючі компанії фармацевтичної, хімічної промисловості, наук про життя, біо-/нанотехнології, медичної техніки або екологічної технології
  Малі або середні компанії з продукцією, які особливо концентруються на розширенні
  Уже впроваджений або планований перехід від наукових досліджень до виробництва
  Існуючі або вже активні на ринку принаймні один рік
  Або: дочірні / викуплені компанії

  Конкурс включає три фази. Перша - подача кандидатури, що включає заповнення короткої анкети для надання інформації про концепцію зростання компанії. Друга фаза - виставлення кандидатури, де подається остаточний список кандидатів. Потім проводяться співбесіди з цими компаніями щоб отримати вичерпне загальне враження про потенціал зростання. У третій фазі, фіналісти і переможці вибираються групою незалежних експертів у галузях промисловості і науки.
  Компанія R-Biopharm AG горда тим, що виграла нагороду у «фінансовій» категорії! Церемонія нагородження відбулася у Будівлі Петер-Беренс у Технопарку Хьогст у Франкфурті 2 грудня.