• ПП «Біола»
  • Новини
  • Розроблена і запущена у продаж тест-система для ІФА аналізу Meламіну
Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Розроблена і запущена у продаж тест-система для ІФА аналізу Meламіну

02 лютого 2009, 11:52|  R-Biopharm

Розроблена і випущена у продаж тест-система для визначення меламіну в молоці, йогурті, детячому харчуванні, шоколаді, лактозі, а також кормах для тварин за допомогою тест-системи для імуноферментного аналізу Melamine plate kit.

Скандал з отруєними китайськими молочними сумішами, які стали причиною смерті чотирьох малюків і викликали серйозні захворювання у 6 тисяч дітей, отримав неприємне продовження. Виявилось, що меламін (синтетична речовина,яка зазвичай використовується при виробництві пластмас, лаків, клеїв і т. п.) був виявлений в молоці трьох великих компаній Китаю, котрі займаються виробництвом молочних продуктів.

Як повідомляють, одна десята продукції трьох компаній, Mengniu Dairy Group, Yili Industrial Group і шанхайської Bright Dairy, містять ядовитий хімікат, котрий при попаданні в організм може викликати у людини сечокам'яну хворобу, виразку сечовивідних шляхів та інші серйозні захворювання. Найвища концентрація меламіну (8,6 мг на 1 л) була виявлена в молоці Bright Dairy. Передбачається, що хімікат додається через його властивість складати враження високого вмісту в продукті білків та протеїнів.