Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

RIDASCREEN® Salmonella - новий продукт!

30 березня 2009, 17:59|  R-Biopharm

Новий тест-набір RIDASCREEN® Salmonella вже у продажі! Після численних досліджень та валідацій проведених Європейською Організацією з Валідацій (European Validation Organisation AFNOR) компанія R-Biopharm з гордістю представляє новий простий, швидкий та легкий тест-набір. Інноваційний та гнучкий тест надає можливість кожній лабораторії використовувати його для скринінгу зразків на присутності або відсутності різновидів Salmonella spp.

Новий тест котрий базується на ІФА аналізі був розроблений компанією R-Biopharm AG для швидкого і легкого виявлення різновидів Salmonella в продуктах харчування, кормах та екологічних зразках. Інноваційна технологія «попереднього збагачення в один крок» (one-step-enrichment), ріст та виявлення в межах тієї ж мікропланшети дозволяє отримувати результати аналізу на Salmonella spp. в межах 23 годин. RIDASCREEN® Salmonella виявляє усі відомі різновидів сальмонел, включав не рухливі. Оцінювання результатів проводиться на імуноферментному аналізаторі.

У минулому році методика до тест-набору RIDASCREEN® Salmonella була схвалена дослідженнями проведеними Європейською Організацією з Валідацій (AFNOR) у відповідності до стандарту EN/ISO 16140, для використання як альтернативного скринінг методу для виявлення різновидів Salmonella spp. у зразках, згаданих вище.

Переваги даного тест-набору:

Простий: «попереднього збагачення в один крок», захват, збагачення і виявлення сальмонели, безпосередньо у лунках мікропланшети

Специфічність: Виявляє усі різновиди Salmonella spp. у продуктах харчування, кормах та екологічних зразках, як рухливі, так і не рухливі

Швидкий: Результати менш ніж за 23 години!

Гнучкий: Може бути оцінений візуально, фотометрично або за допомогою автоматизованого імуноферментного аналізатора