Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Складові

Хімічний склад продуктів харчування, як правило, дуже складний. Вони містять багато різних інгредієнтів. Сучасні бази даних та таблиці харчової цінності відзначають до 180 інгредієнтів в харчового продукту! Щоб до вас на стіл потрапляли страви з якісних інгредієнтів, компанія Біола працює 13 років Існує поділ на дві різні категорії харчових інгредієнтів: поживні речовини, які постачають енергію і необхідні поживні речовини

До поживних речовин, що постачають енергію, відносяться жири, білки і вуглеводи.  До необхідних поживних речовин відносяться:

  • Вітаміни;
  • Мінерали;
  • органічні кислоти;
  • стерини, гліцерин;
  • полівалентний спирти;
  • а також певні амінокислоти і жирні кислоти.

Оцінка продуктів харчування за їх складом один з найважливіших сфер діяльності компанії. В Європі контроль здійснюється більш детально. Якщо ви хочете міцно занять позиції на ринку України, обов'язково повинні серйозно ставитися до контролю якості продукції. Саме якість товарів буде продавати продукцію за Вас! Авторитет надійного гравця допоможе зарекомендувати себе як кращого серед потенційних клієнтів. Більшість виробників продукції звикли нехтувати елементарними правило, не вказуючи на етикетках склад інгредієнтів, або інша сторона ситуації: постачальники працюють не сумлінно, привозить низькоякісні інгредієнти. Контроль і перевірка хімічного складу харчових продуктів допоможе позбутися проблем. Важливим для України, як сільськогосподарської країни є оцінка хімічного складу кормів. Галузь тваринництва Займає одне з ключових місць в економіці країни. Піклуватися про хімічний склад кормів потрібно ще і з позиції споживача м'яса. У будь-якому випадку, в подальшому, у вигляді готової продукції, тварина потрапляє до Вас на стіл, тому цим не варто нехтувати. Складові харчових продуктів - є прямими індикаторами здоров'я ваших дітей і Вас, тому якщо є можливість перевірити і зробити оцінку продуктів харчування, зробіть це, а про деталі подбає наша компанія!