Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Вітаміни

Вітаміни присутні у великому переліку їжі: соки, молочні продукти, дитяче харчування, крупи, солодощі, таблетки і вітамінні суміші. Біола пропонує широкий асортимент різних тест-систем для аналізу вітамінів від німецького виробника R-Biopharm AG.

Вітаміни присутні в продуктах харчування і харчових продуктах рослинного і тваринного походження. Вітаміни діляться на дві основні групи: жиророзчинні вітаміни і водорозчинні вітаміни. Жиророзчинні вітаміни у спокійному стані зберігаються в організмі, що може найбільше нагадувати склад зберігання тому постійне постачання може бути зайвим. Надмірне їх накопичення може привести до проблем зі здоров'ям. Розчинні у воді вітаміни, як правило, не зберігаються в організмі, і виводяться незабаром після споживання. Отже, регулярне вживання цих вітамінів необхідно. Тільки вітамін В12 може зберігатися в печінці. Є в загальній складності 13 вітамінів і чотири категорії:  A, D, Е і К є жиророзчинними, а інші, вітаміни групи B і вітамін С, розчинні у воді. Тому що організм не в змозі синтезувати більшість з цих основних органічних сполук, тому життєво важливо, споживати вітаміни. Проте, вітамін D є винятком, тому що тіло може отримати його з сонячним випромінюванням через саму шкірі. Також ніацин може бути утворений з амінокислоти триптофану шляхом метаболізму.

Вітаміни зміцнюють імунну систему, дозволяють організму використовувати інші поживні речовини, доповнюють як ферменти, детоксикації організму і знижують ризик інфаркту міокарда. Вони мають важливе значення для нашого виробництва енергії і вплив на реакції метаболізму. Навіть низький вміст вітаміну істотно допомагає. Проте, при певних обставинах дефіцит вітаміну може статися.

 

Визначення вітаміну С та оцінка вітамінів в продуктах харчування, кормах і фармацевтичних продуктах

 

Для профілактичних цілей, продукти харчування, корм і фармацевтичні продукти часто збагачені специфічними вітамінами для того, щоб компенсувати втрати при непередбачуваних обставинах. Крім того, в рідкі суміші їх додають шляхом змішування або розпилення. Існує безліч методів визначення вітамінів, але наші тест-системи для аналізу вітамінів діють найефективніше. Точність та швидкість отриманих результатів вас здивують.

  • VitaFast® мікробіологічні тести в форматі мікротитраційних планшетів. Мікроорганізми ліофілізуют на збільшення мікротітрованія в залежності від концентрації доданого вітаміну, такщо каламутність може бути виміряна за допомогою рідері. Визначення можливе для всіх водорозчинних вітамінів.
  • Подібна тест-система EXTRACT® імунно-афінної хроматографії в колонках допускають пробоподготовки і концентрацію вітамінів зі складними матрицями перед аналізом за допомогою ВЕРХ або LC-MS / MS. Ці стовпці підійдуть для вітамінів фолієвої кислоти, вітаміну В12 і біотину.
  • RIDASCREEN® ELISA тести дозволяють кількісний аналіз окремо доданих вітамінів (фолієвої кислоти, вітаміну В12 і біотин) за допомогою реакції антиген-антитіло і оцінки за допомогою планшета для мікротітрованії фотометр і RIDA® SOFT Win.

Нормативні правові акти

Оскільки Україна рухається в сторону Європи, важливо знати наступну інформацію. 22-го листопада 2011 року, з’явилась інформація про нові правила продажу їжі (LMIV), яка була опублікований в офіційному виданні ЄС. За новими правилами виробники зобов'язані інформувати споживачів про весь перелік певних інгредієнтів. Крім складу вітамінів вказаного на етикетці також повинна бути вказана їх концентрація в харчових, кормових та фармацевтичних продуктах. Отже, необхідно, щоб виробники, а також наглядові органи контролювали вміст та проводили регулярний аналіз вітамінів. Але, як розумієте, з компанією Біола знайти вітаміни дуже легко, просто скористайтесь нашими тест-системами.