Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Фікотоксини

У даному розділі пропонуємо препарати та тест-системи для визначення типів токсичних речовин (в конкретному випадку фікотоксин) аби визначити їх наявність у складі продуктів та запобігти отруєнню. Дані тести використовують як у промислових масштабах так і у власних потребах.

Кількість токсин що продукують водорості зростає, і це призводить до росту рівня так званих фікотоксин. Також їх можна зустріти на морському дні та інших поверхностях морської флори. Цими токсинами харчуються мідії, риби, краби та інші морські тварини, в результаті в їхньому організмі рівень фікотоксин, також збільшується. Далі рух токсинів продовжується по ланцюгу харчування і потрапляє в організм людини.

Існує три типи отруєння вище переліченими елементами:

  • PSP (паралітичне отруєння молюсками)
  • DSP (діарелітичне отруєння молюсками )
  • ASP (амнестичне отруєння молюсками ).

Споживання харчових продуктів, забруднених токсинами може привести до серйозних проблем зі здоров'ям, які можуть бути визначені такими симптомами:

 

  1. пошкодженої нервової системи;
  2. пошкодженої травної системи;
  3. втрати пам'яті.

 

Потрапляючи безпосередньо в травну систему людини, дані елементи наносять негативний вплив на печінку людини. Дуже часто рівень труєння на стільки високий що люди змушені звертатись до госпіталізації. Токсичне забруднення мідій може зустрічатися в усьому світі (особливо поширене протягом декількох місяців з травня по серпень. Протягом зимового сезону їх кількість зменшується. В будь-якому випадку, аби запобігти нещасним випадкам з отруєнням, звертайтесь до компанії “Біола”. Надамо консультації та запропонуємо найбільш вдалу тест-систему для Вашої потреби.