Продукція
Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Антибіотики

Виявити антибіотики у продуктах тваринного походження: в молоці, меді, яйцях або м'ясі, які несуть потенційний ризик для здоров'я споживача. Компанія Біола пропонує широкий асортимент різних тест-систем від німецького виробника R-Біофарм для аналізу антибіотиків.

Визначення антибіотиків

Антибіотики найбільш ефективно працюють під час метаболізму грибів або бактерій. Речовини, які не зустрічаються в природі і продукуються сучасною біотехнологією і хімічного синтезу називаються антибіотиками. Вони здатні вбивати мікроорганізми або пригнічувати їх ріст. В області медицини і ветеринарії, їх використовують в якості лікарських засобів для лікування бактеріальних захворювань.

Походження залишків антибіотиків в харчових продуктах

Використання антибіотиків в якості лікарських засобів для лікування хворих тварин є питанням благополуччя, а отже, неминуче. В результаті збоїв процесу додавання, таких як недотримання встановленого законом терміну очікування або зловживання стимуляторами росту, залишки антибіотиків можуть знаходити в харчових продуктах тваринного походження, таких як м'ясо, мед, яйця або молоко.

Антибіотики в молоці - добавки котрі потрапляють в організм корови з метою профілактики або лікування певного переліку захворювань. Їхній склад синтезується коров'ячим організмом і передається безпосередньо в молоко, а з нього вже в тіло людини. Його безпечна кількість повинна жорстко контролюватись, особливо Україною. Для нас, як сільсько-господарської країни важливий аналіз молока на антибіотики. Саме його експортують у ЄС. Але де є молоко, там і м’ясо яке також потрібно періодично здавати на аналіз.

Небезпека і ризик використання для виробничого процесу

Через потенційно небезпечні канцерогенні і токсичні властивості залишків антибіотиків та їх алергенний потенціал, споживання зараженої їжі встановлює прямий ризик для здоров'я населення. Крім того, неправильне використання їх у тваринництві та виробництві харчових продуктів сприяє стійкість до розмноження лікарського патогену бактерій для антибіотиків, які використовуються в медицині. У 2017 році процес контролю та перевірок державними органами вийшов на якісно новий рівень, а отже без аналізів не обійтись.