Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Мікроорганізми псування

Аналіз пива

Для швидкого і спеціального скринінгу і виявлення параметрів мікробіологічного псування в напоях пропонується широка лінійка наборів QuickGEN. Вона характеризується простим і швидким процесом відбору проб і аналізу, забезпечуючи результати протягом двох годин після відбору проб. Випробування засноване на фільтрації або центрифугуванні з подальшим qPCR і дозволяє дуже швидко і специфічно провести скринінг виявивши в пиві без попереднього збагачення мікроорганізми псування які характеризуються зниженням чутливості, відсутністю диференціації в життєздатності. Аналіз дуже простий в роботі навіть для непідготовлених користувачів. Наступне відео показує, як виконати аналіз пива за допомогою наборів QuickGEN і Циклера PCR MyGo Pro:

Ссилка на відео: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=BMtJBRPNibE

 Встановлені комплекти qPCR, засновані на попередньому збагаченні проби, забезпечують чутливий скринінг і специфічне виявлення. Нова концепція попередньо покритих 8-ямкових смуг qPCR (TPBD, TPYB) дозволяє користувачеві безпечно відображати і ідентифікувати більше 30 бактерій і дріжджів для пива в одному циклі qPCR без неправильної інтерпретації і може виконуватися на звичайних мультиплексних блокциклах.

Аналіз продуктів харчування

Для приготування ДНК перед аналізом ПЛР ми рекомендуємо SE0100: GEN-IAL Simplex Easy DNA Kit. При використанні наборів QuickGen підготовка ДНК може бути проведена шляхом центрифугування (CSE 0100: QuickGEN), або фільтрація (FSE 0100: QuickGEN Filtration) без попереднього збагачення зразка.

Всі комплекти тест-систем для аналізу пива та продуктів: