Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

CF Коліформи

Compact Dry CF


Art. No.: HS8791 / HS8792

Швидкий мікробіологічний контроль на будь-якому підприємстві

Використання Compact Dry CF - це проста та безпечна процедура тестування для визначення та кількісної оцінки коліформних бактерій у харчових продуктах,  косметиці. а також фармацевтичній сировині.  Готові до використання пластини складаються зі спеціальної чашки Петрі діаметром 50 мм, що містить специфічну поживну пластину для виявлення.  Перелік коліформних бактерій у зразках харчових продуктів дає огляд гігієнічного стану сировини та виробництва.

Поживне середовище Compact Dry CF містить хромогенний ферментний субстрат X-Gal. Таким чином, колонії коліформних бактерій   мають характерне синє або синьо-зелений забарвлення під час росту на живильній пластині. Підрахунок усіх блакитних колоній  на поживних пластинах дозволяє визначити загальну кількість коліформ у зразку. Ріст інших видів бактерій гальмується. Колонії бактерій,  які здатні рости на
Compact Dry CF , (наприклад, Pseudomonas spp.) будуть безбарвними.
 

Готові до використання хромогенні компактні сухі пластини підходять для контролю в процесі, а також для контролю готової продукції.  З допомогою додаткового продукту тесту на тампон Promedia ST-25 (Z0302) або Компактного сухого тампону (ZCS1002953) Compact Dry CF також можуть   використовуватися для відбору зразків поверхні, отже застосовуватись для кількісного контролю гігієни навіть на важкодоступних поверхнях.

Час інкубації  

 

   

Compact Dry CF Апробована MicroVal (Європейська сертифікаційна організація з валідації та затвердження альтернативних методів   мікробіологічного аналізу продуктів харчування та напоїв) та NordVal.  Час інкубації  24 години +- 2 год. при температурі 37 ± 1 °C, або 35 годин при 2 °C,що  апробовано AOAC (Асоціація офіційних хіміків-​аналітиків)

Переваги

1. Тривалий час зберігання
2. Простота виконання
3. Прискорений аналіз
4. Простота інтерпретації результатів
5. Компактність, зручність зберігання та утилізації
6. Зручність використання, відсутній ризик розливання рідких поживних середовищ
7. Визнання професіоналами (одобрено АОАС)

 

Суміжні продукти:

1. Compact Dry EC