Вхід на сайт

Реєстрація  |   Я забув пароль

Яєчний білок

R6402 RIDASCREEN® FAST Ei/Egg Protein

Алергія на курячі яйця переважно впливає на дітей раннього віку. Споживання яйця може викликати серйозні алергічні реакції, включаючи анафілактичний шок, і тому їх слід строго уникати. Важливо відзначити, що яйця можуть бути інгредієнтом в багатьох продуктах харчування, наприклад локшина, салатні заправки, випічка та морозиво. Курячі яйця містять різні алергени, наприклад овомукоід, овальбумин, овотрансферрін і лізоцим C. Більшість алергенів присутній в яєчному білку, а жовток має низький алергенним потенціалом.

Якщо ви хочете, щоб продукт був безпечним для алергіків, вам слід проаналізувати зміст алергену в продукті. Ми пропонуємо чутливі тести ELISA і прості у використанні тести на бічне протягом для виявлення яєчних білків в їжі:

Визначення яєчного білка в харчових продуктах

Яєчний білок, особливо сирий, є облігатним алергеном. Немає відоспецифічеським, тобто заміна на яйця інших птиць не усуває небезпеки алергічної реакції. Білок курячого яйця легко проникає через слизисту оболонку кишечника в незміненому вигляді. Особливо вірогідний розвиток алергії на курячі яйця у дітей раннього віку, найчастіше викликаючи прояви ексудативного (алергічного) діатезу. Найчастіше алергія до білка курячого яйця виявляється у вигляді розвитку набряку Квінке або кропив'янки після споживання яєць, або блюд і харчових продуктів, до складу яких вони входять.


Тест-система RIDASCREEN®FAST Ei/Egg protein використовується при рутинному контролі яєчного білка в готовій харчовій продукції.

Специфікація:

 

Формат:

Стріпований планшет, 48 лунок (6 стрипів по 8 лунок)

Стандарти:

0 / 1 / 3 / 9 / 27 мг/кг

Пробопідготовка:

Гомогенизация, экстракция, центрифугирование

Затрати часу:

Пробопідготовка: 20 хвилин (10 проб)
Аналіз: 30 хвилин

Межа виявлення:

0,6 мг/кг